top of page

SESSIONS

IMG_0030.jpg

Let’s Scale Up Sessions - 5

2021 ve 2022 yıllarında Startup ekosisteminde ses getiren Let's Scale Up'ın 3. dönemi bu yıl "Impactful Solutions" temasıyla gerçekleştirilecek. 

Konuşmacımız İlkay Demirdağ, Türkiye, İngiltere ve Bahreyn’de çok uluslu şirketler, holdingler, banka ve iş girişim sermaye fonlarında çalışmış, 24 yıl deneyime sahip ödüllü bir Etki ve Yatırım Stratejisti’dir. Birçok STK'da aktif rol almaktadır. Halen TUYİD Denetim Kurulu Üyesi, Impact 2030 Türkiye Etki Konseyi Üyesi, İTÜ Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Etki Çemberler Vakfı Kurucu ve Yönetim Kurulu Üyesi’dir. Sürdürülebilir ekonomik kalkınma ve etki yatırımları konularında global bir kanaat lideri ve aktivist olarak kabul edilmektedir. Davos başta olmak üzere global etkinliklerde ÇSY & Sürdürülebilirlik, Yatırımcı İlişkileri, Sürdürülebilir Ekonomik Kalkınma, Etki & Sorumlu Yatırımlar, Değer ve Etki Odaklı Liderlik ve Değer Yaratımı konularında Konuşmacı ve Moderatör olarak sık sık yer almaktadır.

23.12.2021

IMG_1531.jpg

Let’s Scale Up Sessions - 3

Let’s Scale Up Sessions etkinlikler dizimize 10 Kasım Çarşamba akşamı yeni dönem ilk konuğumuz olarak sevgili Başkanımız İsmail Haznedar'ı konuk ettik ve "Yeni Dönemde Girişimcilik Ekosistemi Rolleri" hakkında çok keyifli bir oturum gerçekleştirdik.

Oturumumuza değerli katılımları ile destek veren Senatör Süha Tarman, 2020 JCI Türkiye Başkanı Altuğ Türkdalı, 2011 JCI Avrasya Başkanı Mahir Alp, JCI Türkiye VP'si Anıl Demir, JCI Kültür Başkanı Mehmet Dağdevirentürk, JCI Bahçeşehir Başkanı Erdem Genç ve Gain Global Direktörlerinden Ersin Nakışçı'ya teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sevgili Başkanımız İsmail Haznedar'a da her daim desteğiyle Let's Scale Up ekibinin yanında olduğu için teşekkür ediyoruz.

10.11.2021

IMG_1532.jpg

Let’s Scale Up Sessions - 4

Let’s Scale Up Sessions etkinlikler dizimizin Aralık ayı oturumunu @zeministanbul ’un ev sahipliğinde gerçekleştirdik!

Aralık ayı konuğumuz Lacoste Ukrayna Genel Müdürü ve aynı zamanda TUSİB Yönetim Kurulu üyesi olan Ayhan A. Birlik, “Farklı Kültürlerde Yönetim” üzerine tecrübelerini bizlerle paylaştı.

Başta bizleri ağırlayan @zeministanbul ekibi olmak üzere gelen tüm konuklarımıza teşekkür ediyoruz.

23.12.2021

Adsız (4).jpg

Let’s Scale Up Sessions - 2

Let’s Scale Up Sessions etkinlikler dizimizin ikincisini portalımızda yer alan start-up’larımızdan @keyamucom ile gerçekleştiriyoruz.

KEŞFET, YARAT, MUTLU OL sloganıyla yola çıkan atölye kurucuları, farklı alan ve sektörlere yönelik interaktif atölye ve içerikler üretmektedirler.
Bu etkinliğimizde ise tasarladıkları TabooUp oyunu ile Girişimcilik Sözlüğü’nde yer alan girişimcilik kelimelerini eğlenerek öğreneceğiz.

8 Haziran Salı saat 21:00’da etkinliğimize davetlisiniz. 

08.06.2021

dMst8BWt4NcfqZWSqzBufrS6ARJoLS-162209777

Let’s Scale Up Sessions - 1

İlk Let’s Scale Up etkinliğimizi ITEA Başkanı ve NetBAN’ın kurucusu Zeynep Sarılar ile gerçekleştirdik🌟

Zeynep Sarılar ile girişimcilik ekosisteminin, girişimci, yatırımcı ve fon kaynaklarını da ele alarak farklı yönlerini konuştuğumuz çok verimli ve keyifli bir etkinlik oldu.

Katkılarından dolayı Zeynep Sarılar'a, NetBAN'dan Ahmed Rashed ve Murat Yılmaz’a, JCI Türkiye yönetiminden Mutlu Toksöz’e, JCI Avrasya 2012 başkanı senatörümüz Umay Ayaz’a katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

04.05.2021

bottom of page