top of page
Crowd Cheering

GİRİŞİMLER

Daha parlak bir gelecek için.

GİRİŞİMLER

yumMYmenu.png

YumMyMenu

YumMyMenu, COVID 19 sonrası temassız menü ihtiyacı nedeniyle ortaya çıkan QR kodlu dijital bir menüdür. Rezervasyon alma, online ödeme, müşteri takibi, raporlama ve sürdürülebilir menü gibi birçok özelliğe sahiptir. Bu özellikleri sayesinde sadece bir menü olmaktan çıkıp işletmeyi dijitalleştirerek marka değerini artırmaktadır.

gamebutiq.jpg

GameButiq

GameButiq Android oyunların Netflix’idir. Haftalık ya da aylık üyeliklerle yüzlerce premium Android oyuna reklamsız, uygulama içi satın almasız ve ekstra hiç bir ücret ödemeden ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Image 2021-04-03 at 20.03.38.jp

D4 SOLAR

Siz de çevreci ve temiz enerji ile elektrik faturanızdan kurtulabilirsiniz.

Anahtar teslim çözümler; Enerji Üretim Tahminleri, Finansal Danışmanlık, Proje Tasarımı, TEDAŞ Süreçleri Yönetimi, Tedarik, İnşaat ve Bakım Hizmetleri.

GÜCÜNÜ BİZDEN AL -Logo.png

GÜCÜNÜ BİZDEN AL

Maddi destek kadar manevi desteğe de ihtiyaç duyan hasta aileleri için gönüllü ruh sağlığı çalışanları aracılığıyla  ücretsiz ve online terapi imkanı sunan sosyal bir girişim projesidir.

SMA Hasta yakınları lüks hizmetler sınıfına giren psikolog hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilecek iken gönüllülerimiz ise platformda bulunan eğitimlere ve etkinliklere katılarak network geliştirme fırsatı bulacaklardır.

1kariyer1insan.jpg

1KARİYER 

İş arayışında bulunan ve iş ilanı vermek isteyen işverenler ile iletişime geçilerek LinkedIn ve Instagram platformları üzerinden paylaşımlar yapılmaktadır.

Kullanıcılara doğru CV oluşturma konusunda Danışmanlık Hizmeti verilirken ek olarak Teknoloji, Pazarlama, Satış gibi sektörlerde insanları doğru yönlendirmek amacı ile “ 1Kariyer 1İnsan ” adı altında canlı yayınlardan ve online eğitim planlarından yararlanabilecektir.

our logo.png

Green Surfer

Green Surfer, öğrenciler tarafından oluşturulan bir sosyal girişimcilik fikridir. Türkiye'de marka yeşil kimliklerini gösteren bir mobil uygulama geliştireceğiz. Yani ülkemizde faaliyet gösteren her markanın sürdürülebilirlik çalışmaları hakkında bilgi verecek, veri tabanı oluşturacağız. Uygulamamız, son kullanıcıları satın alma kararlarını daha sorumlu eylemlere dönüştürmeleri için eğitecek ve motive edecektir.

Keyamu logo.jpeg

Keyamu

KEŞFET, YARAT MUTLU OL

İnteraktif atölyeler ve içeriklerimizle insanların hep birlikte hedefleri doğrultusunda değer yaratmalarını sağlıyoruz.

BLUE COLIBRI-logo.jpg

BLUE COLIBRI

Blue Colibri App size çalışan etkileşimlerinin yeni bir yolunu sunar. Tüm işgücünüzle iletişim halinde olun, yeni gelenler ile iletişim kurun, iş arkadaşlarınızı eğitin ve kağıt tabanlı IK yönetici görevlerini tek bir kullanıcı dostu aracılığıyla dijitalleştiren platform.

LifeStory.jpg

Life Story

Tıp ve bilişim alanlarında uzman bir ekip tarafından kurulan başlangıç ​​şirketi. Yenilikçi bir platform oluşturmak ve yaşamın her alanında öneriler sunmak için tıbbi bilgi ve yapay zekanın gücünü birleştiriyoruz.

QuizFlight.jpg

QuizFlight

Yeni nesil online ölçüm ve değerlendirme platformuyuz.

Aloha Live App- Pitch 5 Mins 2.jpg

Aloha Live App

AlohaLive, ihtiyacınız olduğunda sizi yargılamayacak eğitimli dinleyicilere ulaşabileceğiniz bir sosyal mobil sohbet uygulamasıdır. Amacımız koşulsuz güvenebileceğiniz bir sırdaş sağlamaktır.

Pitch Deck - Jeel Platform.jpg

Jeel Platform

Ebeveynlere ve çocuklara birinci sınıf içerik, uygulamalar ve ürünler kullanarak etkileşimli modern çözümler sunan bir platform.

Adsız.jpg

Kamio

Şehir lojistiğini ve bunu yaparak şehirlerin hareketliliğini ve çevresini iyileştirmeye kararlı, sürdürülebilir bir araç donanımı girişimiyiz.

servissoft.jpeg

ServisSoft

ServisSoft, üretim ve/veya bakım departmanları olan şirketlere çözümler sunan bulut tabanlı bir saha ve varlık yönetimi platformudur. ServisSoft, şirketlerin maliyetlerini düşürmeleri, ekip, ekipman ve varlık verimliliğini artırmaları için kestirimci bakım, dijital ikiz ve bakım yönetimi hizmetleri sunar.

unnamed_edited.jpg

Queeme

ServisSoft, üretim ve/veya bakım departmanları olan şirketlere çözümler sunan bulut tabanlı bir saha ve varlık yönetimi platformudur. ServisSoft, şirketlerin maliyetlerini düşürmeleri, ekip, ekipman ve varlık verimliliğini artırmaları için kestirimci bakım, dijital ikiz ve bakım yönetimi hizmetleri sunar.

1622802088871.jpeg

REBEE

Rebee, ebeveynler için mobil cihazlarla tam hizmet psikoeğitim sağlar. Ayrıca online seminer, eğitim vb. hizmetler de vermekteyiz. Ayrıca velilerin psikologlardan online bölümler satın alarak detaylı danışmanlığa ulaşabilecekleri bir web portalımız bulunmaktadır.

218435883_118402713833349_6472388787923899255_n.jpeg

meetearn

Meetearn, güvenilir ödeme altyapısı, kullanıcı dostu arayüzü ve çoklu kamera teknolojisi ile öğrenecek ve öğretecek bir şeyi olan herkesi canlı bire bir toplantılarla buluşturan alternatif bir eğitim platformudur. deneyimi geliştirir.

V-for-Volvero-e1591229228101.png

Volvero

Volvero, araç sahiplerinin araçlarını sürücülerle paylaşabilecekleri bir sürücü paylaşım uygulamasıdır. Uygulamamız, bir arabaya, motosiklete veya ticari araca en verimli ve sürdürülebilir şekilde erişilebileceği bir sistem oluşturur. zamandan ve paradan tasarruf.

73295646_775284649565585_3366330546958368768_n.png

NutrilifeIO

NutrilifeIO, herkes için yenilikçi, yüksek kaliteli, daha hızlı, daha basit ve uygun fiyatlı sağlık hizmetleri dijital çözümleri sunmak için doktorların hastaları teşhis, tahmin ve kişiselleştirme için müdahale yoluyla tedavi ettiği tek duraklı çözüm küresel Klinik Dışı Beslenme Platformunu sunar. NutrilifeIO Değer Önerisi, %80'e varan insansız iş akışı ve %90'a varan hiper maliyet kesintisi ile sağlık hizmeti sağlayıcılarının üretkenliğini artırmak için "Dar Yapay Zeka"ya dayalı Tedavi Sürecidir.

unnamed (1).png

Knolyx

LXP'miz, herkesin ihtiyaç duyduğu çevik öğrenme deneyimine sahip olmasını sağlarken, kuruluşunuzdaki tüm bilgilere anında erişim sağlamak için benzersiz Brain Graphing EngineTM'imizi kullanır.

1770254_original.jpeg

Mapalytics

Mapalytics, şirketlerin otomatik drone haritalama + AI kullanarak projelerini planlamasına, inşa etmesine, sürdürmesine ve kapsamlı Sanal Gerçeklik Deneyimlerini kullanarak gayrimenkulü verimli bir şekilde pazarlamasına yardımcı olarak inşaat sektöründe dijital bir devrim getiriyor.

1600455249221.jpeg

Amygdala Health

Amygdala, kalıcı sağlıklı alışkanlıklar yaratmak için kanıtlanmış davranış bilimi ve veri bilimini birleştiren bir dijital sağlık programıdır. Birçok fitness takipçisinin aksine, davranış değişikliği yaratmak için davranış bilimini ve dürtüleri kullanıyoruz. Fitbit, adım sayısını sayacak ancak insanları daha fazla yürütmeyecek. Ayrıca, daha yüksek başarı oranıyla daha iyi davranış değişikliği modelleri oluşturmak için veri bilimini kullanıyoruz. Tüm bunları kullanımı kolay bir mobil cihaz aracılığıyla sunuyoruz. başvuru.

Athlantys & Baabil Management Pitching.jpg

Baabil Management Systems

Athlantys, 27 Ocak 2021'de kurulmuş ve NK Üniversitesi Çorlu/Tekirdağ'da bulunan bir Bilişim ve Drone Videografi şirketidir. Kağıt işlerini azaltmak ve süreçlerini dijitalleştirmeye yardımcı olmak için hizmet olarak sunmak için yenilikçi ve sektör bazlı web ve mobil uygulamalar oluşturmayı hedefliyoruz.

Ekran Resmi 2022-03-17 18.30.40.png

Linguverse

Linguverse, KG'den liseye İngilizce öğreten farklı eğitim kurumlarının farklı ihtiyaçlarına göre hem görsel hem de içerik olarak özelleştirilebilen ve kişiselleştirilebilen dijital bir İngilizce öğrenme ve öğretme platformudur.

Zeeon-logo-nobg.webp

Zeeon

Halka açık konuşmalar ve ortak çalışma için metaverse. Zoom ve Sims kombinasyonu.

BUMERANG & JCI.jpg

Bumerang

AI tabanlı All-In-One kiralama platformu.

Russian spirit - Potokina -pitch.jpg

Russian Spirit

Turizm projesi.

startup
bottom of page